+48 531 509 361
kontakt@lumborum.pl
LUMBORUM

CZYM JEST OPALANIE NATRYSKOWE?

Jest to bezpieczna (bez udziału szkodliwego promieniowania UV) forma uzyskanie efektownej opalenizny. Polega na aplikacji na skórę preparatu, który po wchłonięciu nadaje jej wspaniały, brązowy kolor. Dzięki temu, że w naszym gabinecie stosujemy najwyższej jakości preparaty australijskiej firmy Technotan (lidera w branży oraz pioniera opalania natryskowego w Polsce), opalenizna tego typu jest wręcz zabiegiem pielęgnacyjnym dla Twojej skóry.

DLA KOGO?

Przede wszystkim dla osób, które chcą uzyskać wspaniałą opaleniznę bez uszkadzania i postarzania swojej skóry. Dzięki wysokiej jakości preparatom, uzyskana opalenizna zawsze ma bardzo przyjemny odcień oraz zapach. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które ze względów na karnację nie mogą wystawiać się na promienie UV. Dzięki opalaniu natryskowemu jesteśmy w stanie również „naprawić” nieciekawy efekt po tradycyjnym solarium.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

  • Przede wszystkim skóra przed zabiegiem powinna być bardzo dobrze oczyszczona. Najlepiej wziąć porządny prysznic z peelingiem aby usunąć zbędną warstwę wysuszonego naskórka – dla lepszego i dłuższego efektu.
  • Skóra przed zabiegiem bez nałożonych kremów, balsamów i makijażu, aby nie stwarzać bariery dla preparatu.
  • Po aplikacji wskazane jest aby pierwsza kąpiel odbyła się ok. 4 godziny po zabiegu.
  • Dobrze jest wziąć ze sobą luźne przebranie (najlepiej ciemne) aby jak najmniej powierzchni ciała po zabiegu było uciskanych.

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ

Końcowy efekt będzie widoczny dopiero po wzięciu pierwszej kąpieli – wtedy opalenizna się wyrówna więc nie przejmuj się ewentualnymi nierównościami zaraz po zabiegu. Jeżeli zabieg jest wykonywany wieczorem, przed snem i kąpiel będzie dopiero następnego dnia to pamiętaj, że na pościeli mogą zostać ślady preparatu, który się nie wchłonął. To, jak długo utrzymuje się efekt zależy od tego jak często oczyszczana i peelingowana jest skóra (dotyczy również golenia i depilacji) oraz od predyspozycji poszczególnych osób. Najczęściej widoczny efekt utrzymuje się od 7-12 dni. Nasze produkty są najwyższej jakości, wolne o parabenów, z naturalnych ziołowych składników i nie testowane na zwierzętach.
© Copyright LUMBORUM 2016 - 2018 • Wszelkie prawa zastrzeżone